Despre Schubert & Franzke

Înființată în anul 2005, compania Schubert & Franzke a devenit unul dintre inovatorii pe plan european în domeniul hărților. În prezent, compania noastră desfășoară numeroase proiecte de hărți cu administrații locale și asociații de turism, în mai multe țări ale Uniunii Europene.

Fie că este vorba despre introducerea producției digitale în anii ’90, despre folosirea map2web la începutul noului mileniu sau despre aplicația CityApp, îmbunătățită în permanență: Suntem mândri că ne putem număra printre pionierii din domeniul cartografiei și ne bucurăm că putem să folosim know-how-ul nostru în beneficiul clienților noștri.

Schubert&Franzke inseamna consultanta individuala, solutii personalizate si diversitate tehnologica

Echipa noastră

Cu peste 60 de angajați, Schubert & Franzke este specialistul numărul unu pentru hărți tipărite și digitale de județe, orașe și de comune, în Austria și în România.

Josef Scheibenreif

Administrator – Asociat majoritar sdfsdfsdfsdfsd

  • +40 364 10 39 31
  • j.scheibenreif@schubert-franzke.com

Anamaria Rad

Administrator – resurse umane şi producţie

  • +40 364 10 39 31

  • a.rad@schubert-franzke.ro

Simona Podea

Director adjunct cu competente juridice

  • +40 364 10 39 31

  • s.podea@schubert-franzke.ro

Florin Ştefan Tarţa

Manager marketing

  • +40 752 237 441

  • f.tarta@schubert-franzke.ro

Cristian Pod

Manager proiect

  • +40 745 011 981

  • c.pod@schubert-franzke.ro

Gleb Chiriac

Manager tehnic

  • +40 364 10 39 31

  • g.chiriac@schubert-franzke.ro

Csongor-Arpad Milik

Şef cartografie

  • +40 364 10 39 31

  • cs.milik@schubert-franzke.ro

Oana-Cristina Vulcanov

Manager proiect

  • +40 364 10 39 31

  • o.vulcanov@schubert-franzke.ro

Contact us!

The team at Schubert & Franzke will be happy to answer to your requests.

contact